HoşqeLdiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoşqeLdiniz..

İyi ForumLar !!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ReAyA CreW - GeTToLarDa

3 posters
YazarMesaj
LyRiCaL SenTeZ !
Aktif Üye
Aktif Üye
LyRiCaL SenTeZ !

ReAyA CreW  -  GeTToLarDa Empty
MesajKonu: ReAyA CreW - GeTToLarDa   ReAyA CreW  -  GeTToLarDa Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 11:34 am

ReAyA CreW - GeTToLarDa

Gettolarda her gece bir çocuk ölür sesiszce toprağa gömülür hayaller ağlayan melekler görülür gözler dolar donar sözler tam o anda kilitlenir eller susar birileri pusar kimiler vurur beni ateşten mermiler

Elime bi silah verdiler kalem kırıldı kaldı öyle içime bir hırs verdiler ve ailem yıkıldı gözüme perde çektiler bu sözüme anti depresan matem of reaya harbe hanedan dışından getto tarzı yeni nesil rap

Kafada kep yan takılsın microphone hiç düşmesin elinden orijinal bir beat’e marjinal bir fikre hemfikirlik icab etti birden nedeni izah etti acımasız bir deprem acımasızz

Sabah karşı anladım olay büyüktü ellerim küçük ve yoktu namaza kalkan annem dua ederdi ben ben alay bu uyduruk sistemle pek haşır neşir yaşar çocuklar neden halay başında ben kan lekesi mendilimde otobiyografim soğuk bir duş eşantiyon menzilimde dikkat et ve saygı duy standarda uymayan bu ritme sen uy aklın İstanbul da bilirim az biraz duy istanbulda olucas ağlamaklı olduğunda

Her şehir her zehirle aşinadır dilimiz belde kasa tura elimiz cepte geziniriz bu mikrofonla her daim önceden sevişiriz Matem Reaya Family İzmit İstanbul Kıbrıs 2007

Gettolarda her gece bir çocuk ölür sesiszce toprağa gömülür hayaller ağlayan melekler görülür gözler dolar donar sözler tam o anda kilitlenir eller susar birileri pusar kimileri vurur beni ateşten mermiler

Gettonun derinliğinde bir pasif savaşçı ben (matem ) korkmuşum ezelden susturulmuşum

Sütü bozuk bir savaş için gaza gelen izdihamdan kalan çiziklerim var yanaklarımda prangalar ayaklarımda direnç sesim yoldaşım sesi kulaklarımda çınlar yitik bina ve kalmış berlinin

Duvarlarında kulak tırmalar bu yarmalar önümde diz çöker bu karma tayfalar microphone başında beni görünce yaş döker adem’İn gücüyle alemin kralı MateM bilek büken bilek büken senfonik dusası polifonik rüyası buysa değişmeyen tek bi telepatik buysa rap yapmak doğru yerdesin bu serseri hasat zamanı öper belanı kanki olma bizde terbiyen için argo söyleriz sana özel bişey değil bu dostum biz hep böyleyiz

Gettolarda her gece bir çocuk ölür sessizce toprağa gömülür hayaller ağlayan melekler görülür gözler dolar donar sözler tam o anda kilitlenir eller susar birileri pusar kimileri vurur beni ateşten mermiler
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ReAyA CreW - GeTToLarDa   ReAyA CreW  -  GeTToLarDa Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 5:38 am

ßu sarkının hepimis içn büük bi önemi wr... 17 Austos depremnde kaybediLen ßism içn veya sarkıyı yazan içn önemLi oLan insnLara yazıLmış bi parça.. okurken sözlerine çoq dikkat etmenizi rica ediorm...
https://pomposity.yetkin-forum.com
chester.lp
Aktif Üye
Aktif Üye
chester.lp

MesajKonu: Geri: ReAyA CreW - GeTToLarDa   ReAyA CreW  -  GeTToLarDa Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 8:29 am

ewet yaa o günü hatırlamak bile istemiyorum..=(
LyRiCaL SenTeZ !
Aktif Üye
Aktif Üye
LyRiCaL SenTeZ !

MesajKonu: Geri: ReAyA CreW - GeTToLarDa   ReAyA CreW  -  GeTToLarDa Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 1:42 pm

bunu biliyodum gerçekten çok süper bi çalışma kalemlerine sağlık
LyRiCaL SenTeZ !
Aktif Üye
Aktif Üye
LyRiCaL SenTeZ !

MesajKonu: Geri: ReAyA CreW - GeTToLarDa   ReAyA CreW  -  GeTToLarDa Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 1:43 pm

burdan ayrıca AfraDoggy e Mateme e Dr.CostiC e Ve Tüm Reaya Crew Üyelerine Teşekkürlerimi Sunarım Exclamation

ReAyA CreW - GeTToLarDa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-