HoşqeLdiniz..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HoşqeLdiniz..

İyi ForumLar !!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..!

3 posters
YazarMesaj
LyRiCaL SenTeZ !
Aktif Üye
Aktif Üye
LyRiCaL SenTeZ !

ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..! Empty
MesajKonu: ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..!   ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..! Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 11:35 am

Susarsan kalbini ve birde dudaklarının yerine koy beni de al yanına istersen aşk olmasın ama..!

Susmazsan anladım sende ondan farksızmışsın niye diye sorma bana haddini bil orda cevapla

Aşkımı hisset ve sar beni bebeğim her dokunuş titretir benliğimi ayrılık deme bana ne olur

Devirir bu adam kalbine aşık zifiri karanlıklara boğulurda geberir gözleri deli mavi delhiz içinde

kaybolurum yoruldum artık seni sende arasam da bulamıyorum

Küçük bir heves değildi bu belki bende ilk kez oldu korkmazdım aşktan hasretlik mi vurdu…??

Ben kaybetmeyi bilmeyen biriydim ancak sensiz atan kalbimi artık hissetmez oldum

Mavi gözlerinde vurulmuşum köhneleşmiş nefretimi dalgalı saçlarında buldum alevlenmiş sevgiyi

Şimdi ise kesin ve net söylüyorum sensiz yapamam artık seni seviyorum..

Susarsan kalbini ve birde dudaklarının yerine koy beni de al yanına istersen aşk olmasın ama..!

Susmazsan anladım sende ondan farksızmışsın niye diye sorma bana haddini bil orda cevapla

Terk edip gittiğin günün ardı arkası gurursuzluk yapıp sana telefonu açtım ya sen ne yaptın teli

suratıma kapadın son bir kere daha dinle bari beni nolur inanmassan sana yazdığım besteyi senle

paylaştığım sevgiye gerçekten yazık efkarlıyım yine kaybetsem seni daha bile bile

Zaman kalmadı arkana bakmadan gittin bendeki bütün beni sen giderken bitirdin yarım yaşadım

onca sene çünkü terk edilmiştim sensizlik ölüm gibiydi ama hiç ölmedim sustum içimdeki savaş

büyüdü her gece kustum aynada yüzüme bakamas oldum 1 sene karşıma çıkıp sırıtmak düzeltmez

geçmişi sensiz de olurmuş zaman kederin her şeyi

chester.lp
Aktif Üye
Aktif Üye
chester.lp

MesajKonu: Geri: ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..!   ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..! Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 4:02 am

paylasım için sağol..
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..!   ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..! Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 9:39 am

süperrr ... SmileSmileSmileSmileSmile çoooqq tnx modmm ...
https://pomposity.yetkin-forum.com
LyRiCaL SenTeZ !
Aktif Üye
Aktif Üye
LyRiCaL SenTeZ !

MesajKonu: Geri: ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..!   ReAyA CreW – BenİdE aL YaNıNa..! Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 9:48 am

önmli deil adminim her zaman Smile

saygılarımla ..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ReAyA CreW - GeTToLarDa